Erpworld.pl, 21.04.2016

Firma Bonair wdrożyła system zarządzania środkami pieniężnymi Cash&Go w Provident Polska. Nowy system został uruchomiony w oparciu o autorską platformę Bonair – CasePro6. Głównym zadaniem systemu jest usprawnienie pracy Doradców Klientów i Kierowników Operacyjnych. 

Bezpośrednią przyczyną, dla której Provident Polska zdecydował się na wdrożenie nowego systemu, była chęć zmiany sposobu podejmowania gotówki z banku przez Doradców Klienta. Dotychczas odbywało się ono na podstawie czeków. Jednak wraz z rozwojem firmy i jej otoczenia biznesowego, zdecydowano się na opracowanie specjalnego systemu Cash&Go, który pozwoli zastąpić czeki innymi sposobami, np. wypłatami z bankomatów.

Jednym z ważniejszych zadań nowego systemu jest więc monitoring i zarządzanie limitami środków pieniężnych udostępnianych Doradcom Klientów. Trzon systemu do zarządzania środkami pieniężnymi stanowią listy: osób, zleceń, wypłat, umów, przydziałów gotówki, z poziomu których istnieje możliwość uruchamiania wielu procesów, zaimplementowanych zgodnie z procedurami i regulacjami Provident Polska. Cash&Go znacznie upraszcza przyznawanie środków pieniężnych poprzez automatyzację procedur. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić mnóstwo pracy i czasu, a jednocześnie pozwala na wyeliminowanie błędów – mówi Eryk Czajkowski, Kierownik ds. Doskonałości Biznesu i szef wdrożenia nowego systemu w Provident Polska.

Cały artykuł znajdą Państwo pod linkiem:

http://erpworld.pl/wiadomosci/szybko-i-mobilnie-nowy-system-dla-doradcow-klientow-provident-polska/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+erpworld+%28ERPworld.pl+-+informacje+ze+%C5%9Bwiata+rozwi%C4%85za%C5%84++IT+dla+biznesu%29