Referencje

Case Study

Zapoznaj się z innymi przykładami wdrożeń:

Banki i instytucje finansowe

Kompletne rozwiązanie scoringowe w Kredyt Banku

Szybkie decyzje o kredycie

Dzięki wdrożeniu rozwiązania firmy Bonair, ocena wiarygodności kredytowej klientów jest niezależna od tego, kto, kiedy i w którym oddziale Kredyt Banku przyjmuje wniosek, a decyzję o przyznaniu lub odmowie udzielenia kredytu można wydać bardzo szybko.

Więcej

System CasePro w Kredyt Banku

Klucz do szybkich kredytów

Wdrożenie systemu CasePro w Kredyt Banku usprawniło współpracę z pośrednikami i przyspieszyło proces udzielania kredytów klientom, korzystającym z usług tych pośredników.

Więcej

System do obsługi inwestycyjnych kredytów preferencyjnych w BPS

Pierwsze takie wdrożenie

Bank Polskiej Spółdzielczości był pierwszym zrzeszeniem banków w Polsce, które podjęło się zbudowania centralnej bazy do obsługi kredytów preferencyjnych w miejsce blisko 780 rozproszonych baz i wdrożenia systemu umożliwiającego szczegółową weryfikację danych.

Więcej

System od obsługi wniosków kredytowych w SGB Banku

Sprawniej i bezpieczniej

Spółdzielczą Grupę Bankową tworzy 206 banków spółdzielczych i SGB Bank SA, będący bankiem zrzeszającym. Jest to silna grupa finansowa, dysponująca siecią ponad 1,8 tys. placówek w Polsce,  3 tys. bezprowizyjnych bankomatów oraz elektronicznymi kanałami dostępu. Rozbudowana sieć placówek pokrywa ponad 55% powierzchni kraju.

Więcej

System raportowania ProClarity w Provident Polska

Setki raportów z automatu

Wdrożony w Provident Polska SA system ProClarity zautomatyzował generowanie raportów i udostępnianie firmowych danych uprawnionym do tego osobom. Mogą one w łatwy sposób – przez przeglądarkę internetową – śledzić na bieżąco potrzebne informacje.

Więcej

System scoringowy w Banku Pocztowym

Decyzja kredytowa w godzinę

Bank Pocztowy zdecydował o wdrożeniu systemu scoringowego, aby usprawnić i zwiększyć sprzedaż kredytów detalicznych. I cel został osiągnięty – klienci krócej oczekują na decyzję o udzieleniu kredytu, a jednocześnie bank zachował wysoki poziom bezpieczeństwa swoich aktywó

Więcej

System SEMBO w domu maklerskim DI Investors SA

System szyty na miarę

Dom Inwestycyjny Investors SA chce samodzielnie prowadzić sprzedaż produktów inwestycyjnych na znacznie większą skalę niż obecnie. Zdecydował się na budowanie internetowego maklerskiego systemu obsługi Klienta, do którego firma Bonair zrealizowała dedykowany system informatyczny.

Więcej

System zarządzania środkami pieniężnymi w Provident Polska

Mobilnie, szybko, wiarygodnie

Provident Polska jest dużą międzynarodową instytucją finansową, należącą do grupy International Personal Finance (IPF), która od 2007 r. jest notowana na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a od roku 2013 także na Giełdzie w Warszawie. IPF działa w 13 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce firma istnieje ponad 18 lat i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. W oddziałach na terenie całego kraju pracuje ponad 2 tys. osób, a sieć handlową tworzy ok. 8,5 tys. Doradców Klienta.

Więcej

Wdrożenie Microsoft Business Intelligence w Liberty Direct

Świadome zarządzanie

Firmy ubezpieczeniowe działają na niezwykle konkurencyjnym rynku. Elastyczność w dostosowaniu oferty do wymagań klientów, efektywność procesów biznesowych oraz optymalizacja działań są tu kluczowe. Firma Liberty Direct zdecydowała się na wdrożenie systemu analityczno-raportowego bazującego na hurtowni danych i dającego szybki dostęp do aktualnych informacji. Na ich podstawie może szybko podejmować lepsze biznesowo decyzje.

Więcej